Раковини, кондиціонери й бойлери: рашисти грабують сотні баз у Кирилівці

Про це повідомив голова Мелітополя Іван Федоров

Опубликовано 02.11.2022 | 14:17

Російські окупанти масово грабують бази відпочинку у тимчасово окупованій Кирилівці. В курортному селищі нараховується понад 450 баз відпочинку. Влітку ці бази займали рашисти й навіть облаштовувались на зимівлю. Та наразі загарбники почали грабувати бази, власники яких відмовились від співпраці з ними.
— Зараз вони все що роблять на цих базах відпочинку — це викрадають бойлери, раковини, кондиціонер. Все майно, яке є на базах відпочинку. Просто займаються мародерством, — зазначив в етері мер Мелітополя Іван Федоров. 
Відзначимо, щорічно в Кирилівці відпочивало понад 3,5 мільйони людей. Та цьогорічний курортний сезон повністю провалено. Як би місцева гауляйтерка катерина уманець, як не намагалась заманити московитів на відпочинок до курортного селища, ніхто так і не приїхав. Більшість баз так і не відкрилась, пляжі були порожніми. Щоправда, декілька відпочивальників було, але це мешканці сусідніх міст та селищ, які також окопували рашисти.
Водночас окупаційна влада планує «віджати» кількасот баз у власників. Ще в червні «голова сільради» катерина уманець та псевдоначальник Мелітопольської адміністрації андрій сігута на зібранні з власниками баз зобов’язали їх підтвердити документально право на своє майно до 1 жовтня, максимум — до кінця року. З 2023 року розпочнеться націоналізація майна. 

Останні новини
Схожі новини