Ракетний удар по ТРЦ в Запоріжжі в росії назвали «знищенням цеху заводу»

Раша-пропаганда в дії

Опубликовано 25.05.2022 | 19:58

Ранок 25 травня в Запоріжжі розпочався з прильоту 3-х крилатих ракетах по цивільній інфраструктурі Запоріжжя. Одна з ракет влучила у ТРЦ в Олександрівському району. Відео «прильоту» в ресторан «Крыша мира» у торгівельно-розважальному центрі опублікував бізнесмен Артур Гатунок.

Як завжди раша-пропаганда все перекрутила. Так, відео ранкового «прильот» по ТРЦ вони підписали: «кадры, предположительно, попадания ракет в здание завода «Мотор СИЧ» в Запорожье».

В мінобороні рф також повідомляють, що знищено цехи заводу «Мотор Січ», що випускали двигуни для української бойової авіації, у тому числі безпілотників.

Нагадаємо, близько 5:00 ранку рашисти запустили по Запоріжжю 4 крилаті ракети. Одну збили ППО, дві поцілили по цивільним об’єктам Шевченківського району, ще одна — по ТЦ в Олександрівському районі. Постраждало три людини, одна жінка загинула. Військова адміністрація показала наслідки ранкових «прильотів» по Олександрівському району. Мешканці приватного сектору також показали наслідки ранкового «прильоту». 

Останні новини
Схожі новини