Ракетні удари по багатоквартирним будинкам Запоріжжя: й досі не готові звіти техогляду

Громадам слід активізуватися в питанні фіксації нанесених ворогом руйнувань та відновлення домівок людей

Опубликовано 09.11.2022 | 09:57

Російські окупанти нещадно гатили по багатоквартирним будинкам Запоріжжя. Найбільше ударів по багатоповерхівках було завдано у першій половині жовтня. В наслідок ворожої атаки найбільше постраждало 7 багатоквартирних будинків, про це повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух. На сьогодні лише по одному з цих будинків складено технічний звіт обстеження будівлі.
«По шести інших об’єктах ця робота досі триває. Тому відповідальні мають пришвидшитися. Громадам слід активізуватися в питанні фіксації нанесених ворогом руйнувань та відновлення домівок людей», — зазначив голова ЗОВА.
Старух також зазначив, що по деяких об’єктах ситуація ускладнена, бо ушкоджені будинки є пам’ятками архітектури. В таких будинках проведуть реставрацію.
«Цей процес відбуватиметься у тісній співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики», — резюмував голова Запорізької ОВА.
Нагадаємо, одна постраждала в наслідок авіаудару дев’ятиповерхівка досі продовжує руйнуватися. Майже через місяць мешканці найаварійнішого будинку отримали доступ до своїх квартир. Але не надовго.

Останні новини
Схожі новини