Пусті пляжі та бази відпочинку: скільки коштуватиме місяць проживання на запорізькому курорті (ФОТО)

У цьому році в курортній Кирилівці можна побачити лише пусті пляжі, пусті вулиці та бази відпочинку

Опубликовано 24.06.2022 | 21:08

У Кирилівці в цьому році можна побачити лише пусті пляжі, пусті вулиці та бази відпочинку. Однак деякі мешканці Мелітополя та прилеглих населених пунктів все ж таки збираються відпочити на узбережжі Азовського моря.
Скільки буде коштувати місяць проживання в курортній Кирилівці, дізнавались журналісти місцевого видання «РІА Мелітополь».
Наразі Кирилівка знаходиться під тимчасовим контролем військових рф, однак рашистів та ворожої техніки у курортному селищі значно менше, ніж у Мелітополі.
Підприємці готові здавати відпочивальникам житло як на добу, так і на більший термін. На сьогодні оголошень про аренду житла у Кирилівці дуже багато в інтернеті.
У середньому, місяць проживання у Кирилівці обійдеться у 2500-3000 гривень. В основному, вартість залежить від умов проживання та місцезнаходження бази відпочинку або приватного будинку:
Однокімнатний двомісний 2500 грн./міс.;
Однокімнатний тримісний 3000 грн./міс.;
Двокімнатний п’ятимісний 4500 грн./міс.;
Однокімнатний тримісний панорамний 5000 грн./міс.;
Двокімнатний панорамний 7000 грн./міс.;
Двоповерховий семимісний 10000 грн./міс.;
Економ номера 3-4-місний 1000 грн./міс.

Нагадаємо, як ми раніше повідомляли, в цьому році у Запорізькій області через воєнний стан не будуть розпочинати курортний сезон. Перебування на базах відпочинку є небезпечним для відпочиваючих.

Останні новини
Схожі новини