Провал курортного сезону, голодна осінь та «мертва» зима: до Бердянська завезуть нового «мера» з рф

У Бердянську наближається зміна «мера»

Опубликовано 10.07.2022 | 09:26

Російські окупаційні війська окупували Бердянськ й на цьому їх удача завершилась. З ними не погоджуються співпрацювати місцеві мешканці, в тому числі й лідері думок. Схилити законну українську міську владу до співпраці також не вдалося. Крім того, захоплені орками підприємства почали відразу відключати від українського фінансування, що спричинило не прогнозовані (для загарбників) зобов’язання щодо самостійного утримання співробітників.
Остання крапля — повний провал курортного сезону, що надалі спричинить для бердянців голодну осінь і «мертву» зиму. «Команду управлінців» критикують навіть рашисти через повну некомпетентність, відверту безграмотність і нестримну любов до халявних грошей і алкоголю.
Тому рашисти відсторонили з посади свого «мера» сайленка ще 4 липня. Постійно п’яного сауленка навіть пустили до міської РАГС, де видавали паспорти рф. Заступник псевдомера грицай дивом уникнув тюремної камери. Та чистка чекають і на інших колаборантів.
Як повідомляю тг-канал «Бердянск в окупации», окупанти намагаються зберегти обличчя перед своїми ж засобами пропаганди. Відомо, що в місті буде новий псевдомер. Є інформація, що його завезуть із сусідніх регіонів рф чи окупованого Криму та буде у повному управлінні структур фсб.

Останні новини
Схожі новини