Прорвало трубу опалення у запорізькому будинку, в який майже місяць тому влучила ракета

Опубликовано 03.11.2022 | 12:56

В будинку по проспекту Соборному, в який 6 жовтня влучила російська ракета, дали опалення 2 листопада. От тільки після запуску вся вода затопила три верхніх поверхи.
«Ввімкнувши опалення і не перевіривши труби», — повідомив мешканець постраждалої квартири Сергій Галушка.
Внаслідок аварії стіни затопило квартири, в яких залишилось вціліле майно після ракетного удару. Стіни будинку мокрі й буде потрібно чимало часу, аби вони висохли. Не дивлячись, що після ракетного удару будинок вцілів, наразі жити в сирих квартирах людям нереально. На відео, що опублікував мешканець будинку, з вулиці видно як вода стікає по стінах.

В підвальному приміщенні також чимало води й багнюка.
Відомо, що будинок обслуговує КП «Наше місто». В.о. мера Запоріжжя повідомляв, що комунальники виїжджали на виклик коли дізнались про аварію.
Як сталось, що будинок, частину якого зруйнувала російська ракета й вбила мирних мешканців, не перевірили на можливі пориви до того як подати опалення — незрозуміло.

Нагадаємо, 6 жовтня російські військові завдали масовані ракетні удари по будинках мирних мешканців у центрі міста. Загарбники випустили 9 модернізованих ракет С-300, які вибухають відразу після зіткненні аби  якомога більше людей загинуло. У двох багатоквартирних будинках кілька під’їздів склались немов картковий будинок.
Без зупину рятувальники разом з добровольцями розбирають завали й шукають тіла людей, які мирно спали у власних оселях коли о 5:08 нелюди завдали ракетні удари.
Загалом постраждало близько 40 багатоквартирних й 11 приватних будинків. Два будинки у приватному секторі зруйновані вщент. На місці працюють комунальні служби й добровольчі формування. Міська влада й благодійні організації на запит людей вже видала, шифер, плити OSB і плівку. У Запоріжжі майже сотня волонтерів допомогає розбирати завали зруйнованих багатоповерхівок, а також допомагають комунальникам ліквідувати наслідки.
Мешканці Запоріжжя та ДСНС показали перші хвилини після масованого ракетного обстрілу міста.
За офіційними даними Нацполіції, загалом у ніч у власних квартирах загинуло 20 людей, 14 — поранено. Наразі розбір завалів завершено.

Останні новини
Схожі новини