Пройшов 540 кілометрів й зібрав мільйон на волонтерські ініціативи: до Запоріжжя прийшов мандрівник

Опубликовано 01.08.2022 | 10:56

7 липня Євген Целік, офіціант зі столичного закладу, рушив пішки зі столиці до Запоріжжя з 15-кілограмовим рюкзаком з туристичним спорядженням та наметом. Ціль — зібрати мільйон на волонтерські ініціативи.

В перший же день він пошкодив собі коліно, а на другий день дійшов до села Стайки, де його запросили до себе гарні люди — справжня козацька сім’я, яка живе там вже шість поколінь. Йому надали медикаменти й фіксатор на коліно та запропонували відпочити. Взагалі, у своїй подорожі хлопець зустрічав дуже чуйних та щирих людей.

Звісно, під час подорожі його постійно перевіряла поліція та зупиняли бійці ТРО. Євген пройшов 540 кілометрів, це близько 50 населених пунктів у 6-ти областях країни. Ночував хлопець або у наметы у лісосмузі, або у небайдужих людей.
За 24 дні хлопець пішки дійшов до Запоріжжя. 30 липня в обласному центрі він побував на оглядовому майданчику в парку Металургів та оцінив гарні краєвиди Дніпра, Хортиці та ДніпроГЕСу.

Вчора Євген повідомив, що заповітний мільйонному вдалось зібрати. Всі гроші він порівну поділить між знайомими волонтерами: парамедикам, які вивозять поранених, волонтерам, що збирають кошти для ЗСУ та підтримку ініціатив з відновлення зруйнованих сіл під Черніговом.

 

Останні новини
Схожі новини