Мрия Запорожье

Продукти, які допоможуть запоріжцям позбавитись болі у спині

Людям, які працюють в офісі, знайоме почуття болю в спині, що заважає працювати продуктивно. Від дискомфорту, який виникає внаслідок болю, допоможуть позбутися ці сім продуктів:

  1. Буряк
    Крім користі для серцево-судинної системи, буряк може допомогти в боротьбі з запальними процесами, які викликають біль в спині.

2. Червона капуста
Цей овоч багатий на антиоксиданти, які близькі за своїми властивостями до тих, які є в ягодах. Вона також насичена вітаміном С.

3. Жирна риба
Лосось, макрель, сардини і оселедець — джерело омега-3 жирів. Риба корисна не тільки для серця, а також має протизапальну дію.

4. Листя зелене
Листова зелень, наприклад, шпинат, багата каротиноїдами і флавоноїдами, які допоможуть людям,які під час роботи постійно сидять за столом, попередити симптоми запаленої спини.

5. Помаранчеві овочі
Гарбуз, морква та інші овочі помаранчевого кольору містять багато каротеноїдів. Бета-каротин, який відноситься до цього типу речовин, здатний перетворюватися на вітамін А, який відповідальний за посилення імунної системи людини.

6. Ананас
Цей фрукт багатий комплексом ферментів, який має потужні протизапальні функції.

7. Ягоди
Більшість ягід містять антоціани — компоненти, які забарвлюють їх, наприклад, в червоний колір. Антоціани мають потенційне антиоксидантну та протизапальну дію.