Продовжують тероризувати населення: на Запоріжжі рашисти викрали майже 400 людей

Окупанти продовжують брати в заручники мирне населення

Опубликовано 08.07.2022 | 19:17

На Запоріжжі рашисти продовжують викрадати мирне населення. Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Так, з початку широкомасштабної війни оокупанти викрали 393 мешканця Запорізької області, із них 230 людей вже звільнені, ще 163 – продовжують перебувати у заручниках.
В основному, викрадають людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Далі рашисти застосовують на українцях психологічне та фізичне насилля.
Якщо раніше у полон потрапляли тільки чоловіки, то зараз викрадають і жінок та дітей.
Окупанти розділяють полонених на так званих «політичних» в’язнів – це місцеві мешканці, з яких під тиском вимагають зізнатись у протиправній діяльності, та на таких, на яких можна «заробити гроші».
Всього відомо про викрадення серед таких категорій населення:
представники місцевої влади – 46 (з них звільнено 41);
підприємці – 32 (з них звільнено 19);
керівники підприємств, установ, організацій – 32 (з них звільнено 26);
журналісти – 2 (з них звільнено 2);
адвокати – 4 (з них звільнено 1);
діти — 5 (з них звільнено 3).
У зв’язку з цим, обласна влада закликає громадян повідомляти про всі випадки, коли рідні або близькі потрапляють в полон, для того, щоб додати їх до списків на обмін. Для цього всі їх дані необхідно передати на гарячу лінію ЗОВА за телефоном 0 800 503 508.
Крім того, була створена google-форма, на яку також можна додати дані про викрадених осіб. Знайти її можна за ПОСИЛАННЯМ.
Нагадаємо, вчора окупанти визволили з полону 16-річного сина голови Запорізької РДА. Підліток був у неволі 90 днів, що з ним зараз — можна дізнатись ТУТ.

Останні новини
Схожі новини