Продають браковані сім-карти: в окупованому місті на Запоріжжі рашисти підключають людей до російської інтернет-мережі (ФОТО)

В соцмережах місцеві мешканці скаржаться на якість російського зв’язку

Опубликовано 23.06.2022 | 17:39

В тимчасово окупованому Мелітополі продають браковані російські сім-карти без інтернету. Про це в мелітопольських чатах повідомляють користувачі мережі, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, як ми писали раніше, ще з початку червня у Мелітополі в продажу з’явились сім-карти російського оператора. Окупанти створили ажіотаж на продажу цих карток, влаштувавши місцевим мешканцям інформаційну блокаду, тобто вони почали глушити український зв’язок.
Так, спочатку в роботі українських операторів спостерігались перебої, проте зараз рашисти взагалі почали глушити український зв’язок. Крім того, окупанти вже «націоналізували» місцеві мережі й тепер підключають українців до російської інтернет-мережі та мобільних операторів. Однак якість послуг, за словами місцевих мешканців, залишає бажати кращого.
Мешканці Мелітополя почали скаржитись на те, що їм трапляються браковані білі сім-карти, адже через них неможливо підключитись до інтернету. При чому деякі вже придбали по дві сім-карти, і одна з них має доступ до 4G інтернету, а інша – ні.

Останні новини
Схожі новини