Проблеми з готівкою та постачанням пального: оперативна інформація по Запорізькій області (ВІДЕО)

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 18.05.2022 | 20:13

Відсутність інтернету, складна ситуація з готівковими коштами, проблема працевлаштування, складнощі з постачанням пального – як складається ситуація в Запорізькій області та на тимчасово окупованих територіях, розповіли в прес-службі обласної військової адміністрації.
Так, за словами голови ЗОВА Олександра Старуха, на тимчасово окупованих територіях та в районах, де ведуться активні бойові дії склалася складна ситуація із готівковими коштами,  проте, соціальні виплати, пенсії,  нараховуються вчасно. Через відсутність інтернету ускладнюється робота банків.
Призупинили функціонування деякі підприємства, зокрема, на тимчасово окупованих територіях, тому знову актуалізувалась проблема працевлаштування.
Крім цього, зараз спостерігається складна ситуація з постачанням пального. Однак, обласна влада долучається до вирішення цієї проблеми.
Ситуація з пальним складна через декілька причин. По перше, це військова складова – великі підприємства було пошкоджено, знищено запаси палива. Ускладнена логістика, якщо раніше два танкери запливали в Одесу – проблема швидко вирішувалась. Наразі існує проблема з доставкою пального. Кабмін відшукує варіанти для доставки пального.
Зараз першочергово пальне використовують на військові потреби, для ЗСУ. Другі за пріоритетом — це аварійні та екстрені служби, такі як швидка допомога, ДСНС та критична інфраструктура. Залишки будуть доступні населенню. В ЗОВА сподіваються на те, що найближчим часом ситуація з пальним буде вирішена.
Детальніше на відео:

Останні новини
Схожі новини