Працював за «посаду» й можливість катувати українських захисників: у Запоріжжі затримали зрадника 

Наразі затриманому повідомлено про підозру у державній зраді та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Опубликовано 16.08.2022 | 12:31

Кадровий співробітник 5 служби фсб для розвідувально-підривної діяльності завербував мешканця Запоріжжя. Зрадник здавав місця дислокації й переміщення наших військових поблизу південного фронту, кількість особового складу й техніки, а також збирав інформацію про результати «прильотів» по обласному центру, повідомляють у СБУ.
Інформацію агент фсб передавав через спеціально створений анонімний канал. У доповідях описував свої спостереження й доповнював їх фото й відео об’єктів. Отриману інформацію рашисти використовували для корегування вогню й планування диверсій.
Чоловік погодився на співпрацю, бо йому обіцяли одну з керівних «посад» в окупаційній адміністрації у разі захоплення обласного центру. Щобільше, затриманий хотів приєднатися до «розстрільних груп» загарбників, щоб катувати та вбивати українських захисників, у тому числі бійців місцевих добровольчих формувань. За свою роботу зрадник отримував гроші через електронні перекази. 
«Під час обшуків за місцем проживання затриманого в нього вилучили телефони, які використовувались для комунікації з російським координатором. А також банківську картку куди надходили гроші від фсб. Затриманому повідомлено про підозру у державній зраді вчинену в умовах воєнного стану та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», — кажуть в СБУ.  

Останні новини
Схожі новини