Потужний вибух у Мелітополі: стало відомо ім’я постраждалого колаборанта і його стан 

У надважкому стані колаборант в реанімації

Опубликовано 15.11.2022 | 11:01

Потужний вибух пролунав на бульварі 30 років Перемоги біля під’їзду будинку №6. Там вибухнув саморобний вибуховий пристрій. Вибуховою хвилею у квартирах повибивало шибки.
Відомо, що до реанімації доставлено колаборанта Дмитра Трухіна. В момент вибуху він як раз виходив з під’їзду. Його шпиталізували з мінно-вибуховою травмою, закритою ЧМТ й чисельними осколковими пораненнями.

Дмитро Трухін — ексдепутат міськради 3-х скликань, в тому числі від компартії та ОПЗЖ. Брав участь у незаконних «підвальних» сесіях міськради. Давній прихильник гауляйтерів ЄБалицького і Данильченко.
При колишній владі був директором КП «Комунальна власність». Встиг роздерибанити комунальне майно, тому з приходом нашої команди був вигнаний з посади.
З початку повномасштабної війни в Україні у 2022-у році став близьким поплічником гауляйтерів і окупантів. Повернувся до КП «Комунальна власність» і курував незаконний розподіл землі та майна. Допомогав у зборі грошей для фінансування псевдореферендуму.
Нагадаємо, вчора було скоєно замах на колаборантку з Приморська Наталію Портнову. Крім того, вчора на сторінці якимівського гауляйтера Максима Зубарєва з’явився допис про його смерть. Однак інформація виявилась фейком.

Останні новини
Схожі новини