Пошкоджено спецкорпус, систему охолодження й відключився блоковий трансформатор: наслідки обстрілів Запорізької АЕС

Рашисти продовжують вчиняти акти ядерного тероризму на атомних станціях України. Їх не зупиняє навіть присутність на майданчику Запорізької АЕС інспекторів МАГАТЕ

Опубликовано 21.09.2022 | 11:09

Російські загарбники продовжують влаштовувати провокації в Енергодарі. В наслідок чергового обстрілу було пошкоджено спецкорпус, систему охолодження, а також їдальню, де на той момент знаходилися робітники. Постраждалих від обстрілу немає.
Предыдущий
1 из 4
Следующий

 
Крім того, о 1:13 години, 21 вересня, російські загарбники в черговий раз обстріляли ЗАЕС. Пошкоджено обладнання зв’язку енергоблоку №6 з відкритим розподільчим пристроєм станції. Через атаку відключились блоковий трансформатор і трансформатори власних потреб енергоблоку. Через втрату живлення відбувся аварійний запуск двох дизель-генераторів систем безпеки для забезпечення роботи насосів охолодження палива.
О другій ночі персонал атомної станції знайшов можливість й було налагоджено живлення власних потреб шостого енергоблоку від системи шин інших енергоблоків станції. Дизель-генератори цього енергоблоку вимкнули й перевели в режим чергування.

Останні новини
Схожі новини