Пошкоджені будинки та мережі: на Запоріжжі енергетики через обстріли не можуть відновити світло

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 04.06.2022 | 17:28

На Запоріжжі через постійні обстріли окупантів енергетики не можуть поновити постачання електроенергії. Про стан надання комунальних послуг розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на суботу, 4 червня, через пошкодження ліній електропостачання внаслідок масованих обстрілів без світла залишились 22 644 абоненти у 77 населених пунктах області.
Зокрема, протягом минулої доби на високовольтних мережах ПАТ «Запоріжжяобленерго» виникли серйозні пошкодження. Зокрема, погашалися 3 повітряні лінії електропередачі 35 кВ та 8 підстанцій, через що були знеструмлені близько 14 000 домівок у Пологівському районі.
Не дивлячись на обстріли, енергетики до сьогоднішнього ранку змогли заживити більшу частину будинків. Наразі відновлювальні роботи тривають.
Також зараз без газопостачання знаходиться 75 702 родини у 97 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів.
Водопостачання відсутнє у Гуляйполі та прилеглих селах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих селах Василівського району, у частині м. Пологи.
Крім того, внаслідок обстрілів, які відбувались минулої доби, пошкоджені багато житлових будинків у Гуляйполі, селах Преображенка та Успенівка Пологівського району. Інформація щодо кількості пошкоджених будинків поки що уточнюється.

Останні новини
Схожі новини