Посеред ночі рашисти «накивали п’ятами» з військового шпиталю на Запоріжжі: деталі

Про це в етері телемарафону розповів Іван Федоров, міський голова Мелітополя

Опубликовано 30.08.2022 | 12:49

Близько 22:00 години, 28 серпня, було чутно вибухи й автоматні черги лунали у північній частині Мелітополя, в районі 24-го училища. Як повідомив міський голова Мелітополя Івана Федорова, після того, як впродовж декількох тижнів партизани щодня влаштовують «бавовну» у місті рашисти почали тікати. Медичну частину повністю виїхали з міста.
— О 2:00 годині ночі (авт.: 29 серпня) повністю був евакуйований військовий шпиталь рашистів, який знаходився поблизу нашого медичного містечка на території міста Мелітополь, — зазначив Федоров.
Відзначимо, два тижні тому рашисти почали через анексований Крим вивозити свої родини. Це сталось після того, як правий берег Дніпра став недоступним через, бо мости в Херсонській області були недоступні.
— Ця ситуація не пов’язана з ситуацією на ЗАЕС, бо тоді б вони в першу чергу вивозили точно не шпиталь, а вивозили б своє командування. Ми всі чекаємо на контрнаступ, та віримо в наші Збройні Сили України. І це гарна ознака що вони вивозять свій госпіталь за територію Мелітополя, — сказав Федоров.
Нагадаємо, що в Мелітополю колаборанти й зрадники настільки бояться партизан, що масово телефонують до українських спецслужб. Подробиці за цим посилання. 

Останні новини
Схожі новини