Понад 200 «прильотів» за 6 годин: рашисти знищують Оріхів — гатять по 14 годин поспіль

На жаль є постраждалі

Опубликовано 29.08.2022 | 08:00

архівне фото

Масованої атаки зазнає Оріхів. Рашисти не змогли окупувати це місто, тож вони його цинічно знищують. З 4:00 до 6:00 години 28 серпня орки обстрілювали місто застосувавши запалювальні снаряди, що викликало велику кількість пожеж в населеному пункті.
Як повідомив голова ЗОВА Олександр Старух, у неділю обстріли Оріхова не припинялись впродовж 14 годин поспіль! За шість годин понад 200 прильотів по місту.
«Середня частина міста постраждала найбільш. Горить центр. Підрозділи ДСНС зробили понад 18 виїздів, продовжують пожежогасіння приватної забудови», — повідомляє Старух.
В наслідок обстрілів жінка отримала закриту черепно-мозкову травму. А у її 3-річний син Ярослав та 6-річна донька Олександра — контузію. Постраждалих ушпиталено до Запоріжжя. Наразі їх стан задовільний.
«Читаючи цю оперативну інформацію, ніхто з нас не може змиритися з тим, що шестирічна дитина сьогодні отримала не підручники до школи, а контузію. А її маленький брат взагалі змушений розуміти, що таке війна, — пише Старух. — Ворог намагається забрати життя і здоров’я наших дітей. Ми закликаємо жінок разом з дітьми евакуюватися в безпечні місця. Наразі така можливість є».
Нагадаємо, у п’ятницю в наслідок ворожого обстрілу загинуло п’ятеро людей у Кам’янці. Серед загиблих 29-річна жінка та двоє її дітей: 2 й 8 років.

Останні новини
Схожі новини