Половина учнів виїхала: як та коли у Запоріжжі завершиться навчальний рік

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької міської ради

Опубликовано 16.05.2022 | 20:44

У Запоріжжі від самого початку повномасштабної війни залишилося трохи більше половини від усіх учнів запорізьких шкіл. Як в нових умовах у місті завершиться навчальний рік та коли розпочнеться підготовка до наступного, розповіли в прес-службі Запорізької міськради.
Так, на сьогодні у місті залишилося трохи більше, ніж 52 відсотки від усіх учнів, зарахованих до запорізьких шкіл. З початку війни понад тридцять тисяч школярів виїхали за межі Запоріжжя: 2009 дітей знаходиться в нашій області, більше шести тисяч – в інших регіонах України, за кордон поїхали 22 тисячі 221 дитина.
Якщо говорити окремо про майбутніх випускників, то за кордон виїхали 1333 учні одинадцятих класів, а у Запоріжжі та у межах України залишилося 2305. Більше трьох тисяч випускників планують складати мультимедійний тест, а майже 200 є претендентами на золоті та срібні медалі.
Також варто зазначити, що до навчання у запорізьких школах постійно долучаються діти з родин внутрішньо переміщених осіб. За місяць їх кількість зросла більше, ніж у 4 рази і зараз вона складає 1714 дітей.
У дитячих садках міста освітній процес було завершено ще другого травня. Що стосується закладів загальної середньої освіти, то заплановано, що навчальний рік у запорізьких школярів завершиться третього червня.
У цьому році, учні, які завершують здобуття початкової та базової повної загальної середньої освіти, звільнені від державної підсумкової атестації. А рішення про переведення учня до наступного класу приймає педагогічна рада навчального закладу.
Учням перших-четвертих класів під час переведення на наступний рік видається свідоцтво досягнень, а учням п’ятих-восьмих та десятих класів під час переведення на наступний рік або під час вибуття із школи надається табель навчальних досягнень. Окрім того, на цей час вже здійснено замовлення документів про здобуття учнями шкіл міста базової та повної загальної середньої освіти, а також продовжується замовлення таких документів для учнів з родин внутрішньо переміщених осіб.
Також з другого травня розпочався прийом заяв на зарахування дітей до перших класів. На цей час запорізькі батьки подали вже дві тисячі шістсот сімдесят одну таку заяву.

Останні новини
Схожі новини