Поїхав до Криму три місяці тому: в окупованому місті на Запоріжжі без вісти зник молодий чоловік (ФОТО)

Фото зниклого чоловіка було опубліковане в мережі

Опубликовано 31.07.2022 | 16:49

Російські загарбники продовжують брати у полон мешканців окупованих територій на Запоріжжі. Одних людей відпускають за викуп, решту тримають для зйомок для росЗМІ та змушують зізнаватися на камеру в тому, чого не було.
Так, в тимчасово окупованому Мелітополі зник молодий чоловік. Він не виходив на зв’язок з рідними вже 3 місяці, передає «РІА Мелітополь».
Повідомляється, що 34-річний Жуков Олександр ще наприкінці квітня збирався виїжджати з Мелітополя до Криму на евакуаційному автобусі. Останній раз чоловік виходив на зв’язок у Messenger 28 квітня.

Відомо, що Олександр працював комп’ютерним майстром. Наразі його розшукує наречена, з якою вони збирались зареєструвати відносини. Невідомо, чи доїхав чоловік до Криму, чи, може, залишився у місті.
За попередніми даними, хлопця могли затримали рашисти за терористичною статтею. Так, декілька мешканців Генічеська та Мелітополя потрапили до реєстру екстремістів Росфінмоніторинга. Адже фсб заявили, що мелітопольці нібито планували підірвати автомобіль на шляху армії в окупованому Мелітополі.

Останні новини
Схожі новини