Підопічних геріатричного пансіонату із Запоріжжя вже доправили до безпечного місця (ФОТО)

Сьогодні їх зустріли у Хмельницькому

Опубликовано 12.10.2022 | 19:30

135 підопічних Запорізького геріатричного пансіонату вчора евакуювали до більш безпечного регіону. Відомо, що 68 евакуйованих людей — вимушені переселенці незахищених категорій, яких на початку війни евакуювали до міста Запоріжжя з Гуляйполя, Оріхова, Кам’янського, Степногірська і Бердянська. 
До більш безпечного регіону евакуювали людей похилого віку та особи з інвалідністю. Під час пересування по території України підопічні пансіонату будуть знаходитися під постійним наглядом медичного персоналу. Зокрема, кожному з собою поклали необхідні речі, їжу та питну воду. 
Предыдущий
1 из 10
Следующий

«В нашому пансіонаті зараз проживає 250 осіб. В мирний час було 180. Нам збільшили кількість місць для того, щоб ми могли прийняти вимушених переселенців. Серед тих людей, яких сьогодні відправляємо до західної України,  51 особа — це ліжково-хворі, 9 — пересуваються на інвалідних візках та 75 осіб, які можуть самостійно рухатися. Місця в пансіонаті за ними зберігаються, тому, коли ситуація стабілізується, всі знову повернуться до нас. Нас запевнили, що в новому закладі для наших людей будуть також гарні умови та все необхідне для проживання», — зазначила директорка Запорізького геріатричного пансіонату Галина Гончаренко.
Предыдущий
1 из 10
Следующий

Сьогодні рятувальники Хмельниччини зустріли з евакуаційного потягу та супроводили до машин «швидкої допомоги» тимчасових переселенців із Запорізької області.
Предыдущий
1 из 9
Следующий

Останні новини
Схожі новини