Піар на крові

Напевно, мало було проблем у мешканців багатоквартирних будинків в Запоріжжі, в які потрапили ракети, бо на їх горі почали вже й піаритися.

Вчора одна жіночка передпенсійного віку на ім’я Ілона скликала віче, громадське обговорення ситуації, що склалася з цими потрощенними будівлями. Не знаєте, хто це? Ну, вона була колись журналісткою, а коли кар’єра не склалася, подалася у тренери ораторської майстерності. Бо, як каже народна мудрість — “пи..діти — не мішки ворочити”.

Очевидно, що з заробітками у сфері “роботи ротом” теж не дуже складається, і Ілона вирішила про себе нагадати, і трохи попіарилася на біді нещасних мешканців розбомблених будинків. Вона запросила їх на “зустріч-обговорення «Що робити далі?». Там Ілона хотіла поговорити, “як кожен з нас, а не тільки влада чи волонтери, бізнес чи міжнародні організації, може все це вигрібати, допомагаючи своєму місту”.

Вигрібати довелось заступникам міського голови. Саме вони прийшли на цю зустріч з мешканцями постраждалих будинків, як представники місцевої влади і до речі надавали людям адекватні і вичерпні відповіді навіть на не дуже адекватні питання. Мешканців постраждалих будинків на зустрічі було з десяток, інші 40 людей — активісти, волонтери, журналісти, якісь люди у вічному творчому пошуку і депутат міськради Діма Г. Діма все ніяк не може нікуди приткнути свою п’яту точку, тому радо бігає скрізь, де можна попіаритися.

У мешканців постраждалих будинків було лише кілька питань: чому хтось з них отримав гуманітарну допомогу декілька разів, а хтось — ні разу; і як вирішити питання з матеріальною допомогою, якщо у квартири є співвласники. Все. Більше їх нічого не цікавило, бо всі свої питання вони вже раніше задали на зустрічах з Куртєвим.

Але ж все це віче не могло на цьому розійтися? Бо Ілоні треба піар, Дімі треба піар, а “активістам”, а точніше диванним експертам, які свою експертну інформацію черпають з анонімних телеграм-каналів, треба було випустити пар, самоствердитися за чужий рахунок і хоч так відчути свою важливість. І понеслося… “Чому Куртєв пише про трамвай?”, “Хто розікрав гуманітарку?”, “Чому мер Дніпра Філатов відповідає читачам, на своїй сторінці у Фейсбуці, а Куртєв — ні?”. При цьому вони, правда, відзначали, що Філатов, дійсно, спілкується з читачами своєї сторінки, але зазвичай їх посилає. Посилає, але є контакт! Видно все ж таки не вистачає нашим людям негативу. Мало їм війни, їм ще й треба, щоб їх посилали регулярно.

Звичайно, що всі ці питання і репліки були конче важливі для людей, чиї квартири розбомбили. Особливо, про трамвай! Так що вийшло дві години бесіди ні про що. І тільки Ілона періодично вставляла “у нас замечательный диалог!”. Шкода, що на зустрічі не було Філатова, діалог був би ще цікавішим! А ще напевно дуже коротким.

Останні новини
Схожі новини