Палали багатоповерхівка, пологовий й приватні будинки: рашисти з «Градів» гатять по Оріхову

Також рашисти застосовують заборонені фосфорні бомби

Опубликовано 26.10.2022 | 19:49

Вночі 26 жовтня російські загарбники в черговий раз завдали удари по Оріхову. Місто просто зрівнюють з землею. Одна з ворожих ракет поцілила по багатоповерхівці, в якій були люди. Вщент вигоріло 6 квартир. Крім того, палали й поруч розташовані будинки. Як зазначила заступниця Оріхівського міського голови Світлана Мандрич, минулої ночі палали багатоповерхівка, приватні та пологовий будинки.
«Люди проживають у підвалі. Дякувати Богу, всі залишилися живими й здоровими. Вчора цілий день і цілу ніч нас гатили градами й фосфорними бомбами. До 20 будинків горить одночасно. Наші рятувальники не встигають виїжджати», — зазначила Мандрич у коментарі «Суспільному».
Нагадаємо мешканців Оріхова закликають евакуюватися, адже місто не придатне для того аби там перезимувати. В місті немає газу, води, світла й проблеми зі зв’язком.

За словами Мандрич на сьогодні в Оріхові залишилось близько 2000 людей, з 14 000 населення. У громаді взагалі відсутні газ, вода та світло. Зафіксовано 28 прильотів тільки у водогони. 

 

Останні новини
Схожі новини