Офіційно: в Приазовській громаді тільки вчора відновили випічку хліба

За данними Приазовського селищного голови Андрія Солопова, попердня дома минула спокійно. Територія намагається вирішити основні проблеми життєзабезпечення. 

— Вулицями селища продовжують чергувати народні дружини разом із співробітниками Національної поліції. Усі системи життєзабезпечення та комунальні служби працюють у штатному режимі. Зважаючи на важку ситуацію, є деякі перебої, але в міру наших можливостей, вирішуватимемо проблеми. У населених пунктах є електропостачання, водопостачання, газопостачання, відновлено зв’язок, — повідомляє Андрій Солопов. 

Що стосується завозу хліба. Хлібозавод та пекарні тільки вчора повноцінно відновили свою роботу. Є проблеми з довезенням хліба в нашу громаду. Постачальники не їздять у наш бік, тому підприємцям доводиться робити це самостійно. На сьогодні є дефіцит. Але протягом кількох днів ситуація стабілізується.

Закінчуються запаси дріжджів, які виробляються у Львівській області. На оптові склади немає довозу продукції. Через це існують складнощі з випіканням хліба.

Позитивно вирішуємо питання щодо завозу борошна і круп у торговельні точки громади.

Набирає обертів формування продуктового резерву для людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

На виїзді з селища Приазовське, а також на повороті в бік Володимирівки встановлені блокпости військових РФ. При перетині блокпосту зберігайте спокій. Можуть перевіряти документи і авто на предмет наявності зброї.

Будьте пильними та уважними. Без зайвої потреби не виїжджайте і не залишайте власних домівок.

Разом із усіма екстреними службами працюємо цілодобово. У разі нагальних новин обов’язково інформуватимемо вас, шановні жителі Приазовської громади.

MV

Останні новини
Схожі новини