Офіційно: Токмак в оточенні, Василівка під обстрілами, в Мелітополі відкривали вогонь під час мітингу

Ситуація в Запорізькій області лишається напруженою. Зараз в епіцентрі боїв — Василівка. Про це повідомляють в Запорізькій областній військовій адміністрації: 

В Токмаку 4 дні не було світла, води та зв’язку. На даний час частково відновлено світло і з’являється зв’язок. Питна вода розвозиться, але є дефіцит палива. Місто оточено військами окупанта.
У місті Василівка до 07:00 ранку 2 березня було тихо. Потім почався обстріл міста з «Градів» та ракетами. Обстріл перемістився в центр міста, під нього потрапили магазини, чотириповерховий будинок, спортклуб. Обстріл тривав до 11:00, не припиняючись. З напрямку Скельок та Орлянки почали заходити танки. Зав’язалися бої в центрі міста. Українські воїни відбили атаку ворожої піхоти та знищили багато живої сили ворога.
Агресор закріпився на південній околиці Василівка та здійснив артилерійські обстріли позицій наших підрозділів, що обороняються, але, зазнавши опору від українських підрозділів, відступив.Протягом ночі для ведення повітряної розвідки противник застосовував БПЛА типу “Кажан” та “Орлан”. Підрозділи, підпорядковані Командуванню угруповання військ “Південь”,  продовжують боронити рубежі та блокувати сили окупантів на різних напрямках.
Напередодні ввечері підрозділи угруповання військ «Південь» знищили понад 200 одиниць ворожої техніки на околицях міста Василівка.
У місті Мелітополь російські військові відкрили вогонь по мирних жителях, які вийшли на мітинг на підтримку України. Також в місті знаходяться тилові підрозділи РФ, які розповсюджують листівки російською мовою.
 Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник ймовірно має наступати на напрямках міст Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ та Маріуполь.
Рух колон противника відмічається на напрямках Андріївка, Кінські Роздори, Токмак, Василівка, Оріхів, Орлянске, Василівка, Бердянськ.

Національна поліція отримала доручення від голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Сттаруха щодо порушення кримінальних справ через вбивства мирного населення в області, адже дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.

MV

Останні новини
Схожі новини