Официально: Васильевка, Орехов, Пологи, Мелитополь — оставались точкой напряжения

Ситуация на 20:00 26 февраля остается напряженной. Об этом сообщил в очередном видеообращении председатель Запорожской областной военной администрации Александр Старух. 

Горячей точкой остается наш Мелитополь, наряду с Васильевкой, Ореховом и Пологами. Как сообщают мелитопольцы, в городе нет электроэнергии и изредка прорывается связь. 

— Сьогодні спостерігався досить великий рух ворожих сил. Танки їздили областю по багатьох населених пунктах в різних напрямках, вертатися у попередні позиції. Було враження, що намалували кола, але не просто наматували, а псували нашу інфраструктуру, вбивали наших захисників, людей і трошки самі «хворіли». Яка ситуація склалася на кінець дня: велика колона окупаційної техніки з Херсонської області надійшла впритул  др міста Енергодар і розмістилась на ніч в селі Велика Білозерка. Там захопили поліцію, розмістились в приміщенні поліції, «віджали» автомобіль і гадають на ньому по селі. Саме місто Енергодар продовжує жити напруженим життям, працювати, забезпечувати енергію нашу інфраструктуру. Українська  влада надалі панує в Енергодарі. По Бердянську — велика колона зайшла на колишній аеродром, безпосередньо по ньому було нанесено кілька ударів, хоча він не працює 15 років. Мости, які були відновлені за програмою велике будівництво і які ми в минулому році відкривали в бердянськомц районі один з них було зруйновано. Це ганебно історія. 

Точкою напруження були Василівка і Пологи, Оріхів, залишається Мелітополь. Разом з тим українська армія бореться. Сьогодні в наслідок бойових дій окупантами було пошкоджено газогін в Токмаці, багато підстанцій було знищено і до сих пор в деяких громадах немає електроенергії (це в Пологівському районі, Мелітопольському і Василівському районах). Це значить не працює швл в лікарнях, холодильники.  Пальне закінчуються і окупанти почали віджимати дизель у фермерів. 

 

MV

Останні новини
Схожі новини