Мрия Запорожье

Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото)

За спільної ініціативи адміністрації Вільнянского району та місцевої спілки ветеранів АТО, на території Вільнянскього, району Запорізької області, пройшли урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисника України.

Під час свята відбулась демонстрація бойової техніки, за участі бойових офіцерів та військовослужбовців Збройних Сил і Національної Гвардії України, а всі охочі мали можливість скуштувати  справжню «солдатську» кашу, яку приготували воїни 55 окремої артилерійської бригади, що дислокується в Запоріжжі. Урочистості відбувались під супровід військового оркестру артбригади.

Купу позитивних емоцій вільнянці отримали від виступу поліцейських кінологів та їх чотирилапих вихованців.

Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото) Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото)

«14-го жовтня 2019 року наш патріотичний Вільнянський район тепло і яскраво відсвяткував День захисника України та вшанував подвиг і героїзм всіх тих, хто боронив і кожної секунди продовжує боронити нашу рідну землю від ненажерливого агресора. Велика шана і щира вдячність від вільнянців і гостей Вільнянщини командуванню і особовому складу наших легендарних і по-справжньому бойових 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» Збройних Сил України і 9-го полку оперативного призначення Національної Гвардії України, які не тільки влаштували справжнє свято для дітей і дорослих, а й щоденно роблять все, щоб Україна була щасливою, незалежною, сильною Державою!

Ми дякуємо нашим волонтерам — «ЛЕВам» та побратимам з Громадської організації «Спілка воїнів АТО (ООС) ВІльнянського району» за активну громадянську позицію і патріотизм, за їх жагу до перемоги на всіх фронтах, в першу чергу — інформаційно-патріотичному! І перемога обов’язково буде за нами! Перемога буде за Україною!

Ми всі дякуємо Українським воїнам — захисникам і захисницям: офіцерам, солдатам, військовим морякам, добровольцям, правоохоронцям, за їх щоденну нелегку роботу — стояти зі зброєю в руках на сторожі свободи і незалежності нашої Неньки — України! Ми дякуємо всім волонтерам за їх гарячі серця і турботу про наших воїнів»,- щиро висловився голова райдержадміністрації Вільнянського району Дмитро Іванов.

Він також відзначив патріотично налаштовану молодь та, що привітала українських захисників яскравими виступами та подякував за участь у заході рок-гурту «Бандерштадт ZP».

«Окреме «дякуємо» нашому кіборгу В’ячеславу Зайцеву, який привітав Вільнянщину зі святом та продемонcтрував фільм «Січ». Вільнянщина вміє вшановувати подвиг захисника України та вміє бути вдячною за мир та спокій на рідній землі»,- додав Дмитро Іванов.

Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото) Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото) Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото) Один із районів Запоріжжя з розмахом відсвяткував День захисника України (Фото)