Обстріли, обкладання даниною, викрадення іноземця й посилюють угруповання військ: що відбувається у Запорізькій області 

Три місяці повномасштабної війни

Опубликовано 24.05.2022 | 09:51

тематичне фото

На запорізькому напрямку противник вів артобстріли підрозділів наших військ по всій лінії зіткнення та повітряну розвідку із застосуванням безпілотника. Окупанти намагаються організувати квазіреспубліки на тимчасово окупованих територіях області. За інформації військової адміністрації, на Херсонщині та Запоріжжі діються 19 «комендатур» загарбників.
У Генштабі ЗСУ повідомляють, що на запорізькому напрямку окупанти посилюють угруповання військ для поновлення наступальних дій у напрямку Василівка – Кам’янське.
Водночас Сили оборони повідомляють, що чергових ворожих артобстрілів зазнали Оріхів та Преображенка. Пошкоджено 2 будинки, автомобіль, газову трубу та господарчу будівлю. Один житловий будинок від прямих влучань зруйновано.
Російські загарбники намагаються обкласти даниною кожного громадянина, викрадають підприємців та вимагають від них, щоб ті сплачували їм частину доходу, за непокору саджають у підвал.
У Мелітополі та Василівці російські злочинці викрали 3-ох чоловіків та повезли їх в невідомому напрямку. А у Бердянську окупанти викрали 54-річного громадянина Сербії місця проживання.
 

Останні новини
Схожі новини