Нічні «прильоти» по Запоріжжю: рашисти у всьому звинуватили українську сторону

Російські окупанти завдають удари по Запоріжжю, але зрадник у своєму тг-каналі всю інформацію перекручує й подає аби «відбілити» рашистів й вбивць

Опубликовано 26.09.2022 | 10:09

Минулої ночі російські окупаційні війська завдали чергові удари по обласному центру. На даний час відомо, що постраждали будинки людей, заклад освіти й охорони здоров’я, а також гаражний кооператив Попередньо — постраждали немає.
Водночас зрадник й колаборант володимир рогов звинувачує у всьому українську сторону. Мовляв, у військових рф високоточна зброя, яка б’є по військовим об’єктам з точністю до метра.
«Высокоточные крылатые ракеты не несут угрозы мирному населению», — бреше у своєму телеграм-каналі зрадник.
Колаборант у всьому звинувачує українську сторону. Мовляв, на будинки падають фрагменти ракет які ПВОшників постійно збивають над житловими кварталами. 
Відзначимо, що колаборант рогов вже не вперше тішиться ударам по обласному центру. Ракетний удар внаслідок якого загорівся трьохповерховий будинок. Одна жінка загинула, ще 9 людей отримали поранення, зрадник називає «знищенням військових об’єктів». Його потішив удар по телевежі. Й він написав, що нейтралізація телевежі — важливе завдання. Та порадив рашистам цілитись краще. 

Останні новини
Схожі новини