Нічна атака на Запоріжжя: збільшилась кількість загиблих містян

На жаль ці цифри не остаточні

Опубликовано 10.10.2022 | 12:48

Як повідомили у міськраді наразі відом, що внаслідок нічної атаки загинуло 2 люди. Крім того, 23 мешканці будинку зазнали поранень.
Рашисти другу ніч поспіль атакували місто о другій ночі. Сьогодні масованої атаки зазнав центр міста. Як зазначили у військовій адміністрації, російські терористи вночі випустили по обласному центру 7 ракет, ймовірно С-300.  В результаті потраплянь пошкоджені об’єкти інфраструктури та високовольтні електромережі. Через це у місті можливі перебої з електрикою та рухом електротранспорту.
Одна ракета влучила в 5-поверхівку у Вознесенівському районі. Повністю знищена одна секція будинку. На місці працюють екстреної служби, бо під завалами можуть бути люди.

Потрапили ракети й в освітні заклади: одна поцілила у дитячий садок середмістя, спричинивши значні руйнування. Інша — у гімназію одного з районів. На щастя вона не розірвалася.

Нагадаємо, близько 1:46 ночі мешканців Запоріжжя розбудили вибухи. Мешканці міста нарахували, щонайменш, 13 вибухів. рятувальники спиляли вхідні двері у під’їздах та вивели на вулицю 21 жителя будинку. Зранку аби ліквідувати наслідки нічних ракетних ударів, був перекритий рух транспорту на деяких ділянках. Наразі рух відновлено. Водночас тимчасово не курсують тролейбуси № 3, 8, 11, 17, через пошкодження високовольтної електроопори під час масованого обстрілу вночі 10 жовтня. Крім того, до 14:00 перекрито рух греблею.

Останні новини
Схожі новини