«Неблагонадійні» працівники ЗАЕС зникли: рашисти продовжують репресії на Запорізькій станції

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки

Опубликовано 01.09.2022 | 14:03

тематичне фото

Ми неодноразово писали, що працівників ЗАЕС російські загарбники катують й піддають репресіям. У підземних бункерах «вагнерівці» влаштували катівню «Енергетик». Там вони знущаються й катують як співробітників ЗАЕС, так і цивільних. ФСБ дозволяє окупантам будь-які форми тортур, обґрунтовуючи це тим, що все одно, на всіх чекає ГААГА якщо окупанти програють війну.
Напередодні прибуття Місії МАГАТЕ зникла частина працівників ЗАЕС, яких окупанти вважають недостатньо «благонадійними» зникли. Про це повідомляють у ГУР. Де знаходяться люди та що з ними — невідомо.
На станції залишились працівники, які з тих чи інших причин співпрацюють з окупантами. Ці атомники та спеціально підготовлена «масовка» мають створити у членів Місії враження повної підтримки місцевими мешканцями дій окупантів. Наразі з ними працюють російські технологи для відпрацювання сценарію та створення необхідної для кремля «картинки».
Крім того, напередодні візиту МАГАТЕ російські загарбники збирали підписи населення Енергодара під заявою, в якій вимагають припинити обстріл атомної станції нібито силами ЗСУ. Це маніпуляція, мета якої введення в оману внутрішнього населення тимчасово окупованої території, а також інспекції МАГАТЕ.
 
Рашисти штучно створюють умови, щоб МАГАТЕ зробило потрібні їм висновки, а у всіх проблемах звинуватило Україну.
Нагадаємо, з самого ранку 1 вересня російські військові з вертольотів й мінометів обстрілюють місто. На ЗАЕС відключені й знеструмлені реактори. Пошкоджено лінію резервного живлення власних потреб. Відомо, що в наслідок обстрілу є загиблі й поранені серед мирного населення. Місія МАГАТЕ все-таки вирушила сьогодні до Енергодару із Запоріжжя.

Останні новини
Схожі новини