Наркотики, незареєстрована зброя й валюта: що виявило НАБУ під час обшуків у запорізьких посадовців (ФОТО)

Наразі триває слідство за статтями: ч. 5 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою», ч. 3 ст. 209 «Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі» й ст. 368-5 «Незаконне збагачення»

Опубликовано 30.08.2022 | 21:11

З самого ранку у приміщеннях міськради, Запорізькій обласній військовій адміністрації, складах й за місцем проживання підозрюваних співробітник НАБУ та СБУ проводили обшуки. ТОПпосадовців підозрюють у привласнення гуманітарної допомоги, яку передавали мешканцям Запорізькій області починаючи з лютого. Слідчі проводять понад 20 обшуків у Запоріжжі.
В СБУ повідомляють, що під час обшуків виявили речовини схожі на наркотики (їх направили на експертизу), незареєстровану вогнепальну зброю та набої до неї, а також велику кількість готівки.
Слідство триває за трьома статтями Кримінального кодексу.
Предыдущий
1 из 9
Следующий

Відзначимо, що про обшуки зранку повідомив депутат міськради Михайло Прасол. Він написав, що обшуки проводяться у кабінетах в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва, його заступника Анатолія Васюка.
«Прямо зараз детективи НАБУ проводять обшуки у кабінеті секретаря ЗМР Куртєва та заступника Васюка», – написав він.

Згодом інформацію про обшуки підтвердив й сам Куртєв у телеграм-каналі.

У соцмережах писали про обшуки у заступниці голови ЗОВА Злати Некрасової та депутата облради 8 скликання Віктора Щербини.

Останні новини
Схожі новини