Мрия Запорожье

На запорізькому курорті схопили зловмисників (ФОТО)

Працівники поліції спільно з фахівцями Приазовського національного природного парку у селищі Приморський Посад виявили двох чоловіків, які за допомогою сітки на човні здійснювали лов риби. Стосовно порушників складено адміністративний протокол.

6 травня під час профілактичних заходів «Нерест» працівники Приазовського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області спільно з фахівцями Приазовського національного природного парку в акваторії Азовського моря у селищі Приморський Посад Приазовського району на території природно-заповідного фонду, виявили двох місцевих мешканців. Чоловіки 1984 та 1985 років народження на маломірному плавзасобі за допомогою сітки ліскової займалися незаконним виловом риби.

Під час огляду човна вилучено 5 калканів, 1 пеленгас та 3 азовського оселедця.

На запорізькому курорті схопили зловмисників (ФОТО)На запорізькому курорті схопили зловмисників (ФОТО)На запорізькому курорті схопили зловмисників (ФОТО)Відносно правопорушників фахівцями Приазовського національного природного парку складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками ст. 91 (Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На запорізькому курорті схопили зловмисників (ФОТО) На запорізькому курорті схопили зловмисників (ФОТО)