На запорізьке стратегічне підприємство призначили нового керівника: хто він

28 листопада 2022 року наказом Міністра оборони України внесені зміни до Статуту Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ», на основі якого діє підприємство. Крім того, достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, Голови та Членів Ради директорів. Також, припинено повноваження та звільнено з посади Президента акціонерного товариства Вячеслава Богуслаєва

Опубликовано 30.11.2022 | 17:04

Гендиректором ПАТ «Мотор Січ» став Олексій Нікіфоров. Відповідний наказ видало Міноборони. Головою наглядової ради став заступника Міністра економіки Ігор Фоменко. Він уже провів перше засідання. До новоствореної Наглядової ради також увійшли: Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал. Стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави. Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу, кажуть у Мінобороні.
Нагадаємо, В’ячеслава Богуслаєва підозрюють у продажі авіадвигунів для російських штурмових гелікоптерів. Суд відправив президента «Мотор січі», який має російське громадянство, в СІЗО на 60 діб. Раніше СБУ опублікувала аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, які підтверджують його співробітництво з країною-агресором. Також він виправдовує агресію росії. На початку війни Богуслаєв наказав розукомплектувати гелікоптери аби українські військові не отримували вчасну підтримку. СБУ наклала арешт на все майно В’ячеслава Богуслаєва й Олега Дзюби, начальника Департаменту зовнішньо-економічної діяльності підприємства на загальну суму майже 1 млрд грн. Під час обшуку було вилучено: сім елітних автомобілів, серед яких чотири раритетних, катер, три мисливські рушниці й гвинтівку, а також велику кількість предметів старовини, в тому числі Скіфське золото і предмети античних часів та Київської Русі.
 

Останні новини
Схожі новини