На Запоріжжі запрацювала військова комендатура: запроваджено особливий режим в’їзду і виїзду — подробиці

Першочергове завдання утвореної структури — впорядкування виїзду на тимчасово окуповану територію

Опубликовано 22.08.2022 | 16:13

Аби владнати логістику цивільних осіб, які перетинають лінію розмежування у Запоріжжі створили військову комендатуру. Її створення анонсувала Ірина Верещук, яка зазначала, що у Запорізькій області набрало неправильних форм перетину лінії розмежування. Керівником комендатури став Максим Перегинець. Його представили під час нарада за участі керівництва ЗОВА, представників Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, СБУ, Державної прикордонної служби, Військової служби правопорядку.
Військова комендатура розташована біла запорізького авторинку на вул. Оріхівське шосе, 36.  
З опівночі 22 серпня встановлений особливий режим в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на території обслуговування комендатури.
Нагадаємо, мешканець Мелітополя, після евакуації з окупованого міста, влаштував у Запоріжжі бізнес. За 5-10 тисяч гривень «бізнесмен» надавав цю послугу з вивезення чоловіків з території України. Крім того, чиновники створили корупційну схему з щоденним прибутком у 2 мільйони гривень. «Ділки» розробили цілу систему поборів із громадян, які мають перетинати лінію розмежування.

Останні новини
Схожі новини