На Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено та зруйновано майже півтори тисячі будинків, — ЗОДА

Дані щодо пошкоджень постійно оновлюються

Опубликовано 03.06.2022 | 11:33

На Запоріжжі спеціалісти продовжують заживлювати приватні будинки та ліквідовувати пориви на лінії вогню. Про стан комунікаційних мереж розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на п‘ятницю, 3 червня, внаслідок пошкодження ліній електропостачання без світла залишились 21 497 родин у 76 населених пунктах Запорізької області.
Протягом минулої доби енергетики відновили постачання електроенергії у 900 будинків на території Вільнянського й Токмацького районів та у Запоріжжі, також заживили 409 будинків на території Оріхівського району та 385 будинків у Пологівському районі.
В інших населених пунктах проводити відновлювальні роботи наразі неможливо через те, що рашисти не допускають наших спеціалістів до місць пошкодження або через постійні обстріли.
Також зараз в регіоні без газопостачання знаходиться 76 233 будинки у 97 населених пунктах. Зокрема, повністю відключені 48 населених пунктів у Бердянському та Мелітопольському районах.
Водопостачання сьогодні відсутнє у Гуляйполі та прилеглих селах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих селах Василівського району, а також частина м. Пологи.
Щодо кількості пошкоджених або зруйнованих будинків внаслідок ворожих обстрілів, то таких зараз налічується 1 349. Ця цифра постійно збільшується, а дані постійно оновлюються.

Останні новини
Схожі новини