На Запоріжжі в результаті артобстрілів рашисти розтрощили більше 1 тис. будинків місцевих мешканців: подробиці

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 19.05.2022 | 17:56

На Запоріжжі через постійні артобстріли активно збільшується кількість пошкоджених житлових будинків та комунальних мереж. Крім того, активні бойові дії ускладнюють проведення ремонтних робіт.
Про стан комунікаційних мереж в регіоні розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
За наявною інформацією, на сьогодні по області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 089 домоволодінь.
Також станом на 19 травня через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 22 173 абоненти у 75 населених пунктах Запорізької області.
Протягом минулої доби внаслідок бойових дій в електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго» виникли нові пошкодження. Зокрема, було знову порушено енергопостачання 671 родини на території обслуговування Оріхівських електромереж, яких енергетики заживили напередодні. Також були знеструмлені 3 населені пункти на території обслуговування Пологівського районного відділення (загалом – 384 домівки).
Через активні бойові дії та недопуск з боку військових не має можливості проводити аварійно-відновлювальні роботи по Гуляйпільському, Оріхівському та Василівському районним відділенням.
Ситуація із газопостачанням без змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 69 981 абонент у 88 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
Минулої доби у м. Оріхів та с. Новоандріївка Пологівського району усунуто завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільних газопроводів низького та середнього тиску.
Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.
Протягом минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі.
Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.
Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Останні новини
Схожі новини