На Запоріжжі скоїли замах на двох колаборантів: вижили не всі

Одного гауляйтера вдалось відправити на концерт Кобзона

Опубликовано 14.11.2022 | 20:28

Сьогодні на Запоріжжі двом колаборантам намагались вручити квитки на концерт Кобзона. Першою, «запрошення» отримала, колаборантка з Приморська — Наталія Портнова. У її двір хтось жбурнув гранату. Та зрадниця, як з’ясувалась, залишилась живою.
Варто зазначити, що Портнова до окупації працювала прибиральницею у місцевому магазині. Та в серпні вона очоливши штаб «МыВместе». Наприкінці жовтня, телеграм-канал «Вазелін» повідомляв, що до Портнової завітало фсб з обшуком. Її підозрювали у привласнила гумдопомогу з росії.

Крім того, сьогодні стало відомо, що вбили гауляйтер Якимівки Максим Зубарєв. Відповідний допис з’явився на сторінці колаборанта увечері. У дописі йдеться, що смерть колаборанта настала в Якимівському районі внаслідок «терористичного акту», скоєного українцями. Втім поки «колеги» загиблого офіційно не підтвердили його загибель.
 

Зубарєв був призначений головою так званої військово-цивільної адміністрації селища Якимівка 7 травня й відзначився створенням Якимівської козацької дружини.
До окупації Зубарєв заступником директора КП «Чистота», секретарем Мелітопольського міськкому КПУ, а також депутатом Мелітопольської міськради. У 2010 році балотувався на посаду мера Мелітополя.
У 2015 році Максима Зубарєва заарештували під час отримання 7000 доларів хабаря за відкликання проєкту рішення сесії міськради про дострокове припинення повноважень на той момент в.о. мера Сергія Мінька. Мелітопольський суд засудив його на три роки позбавлення волі. Втім Зубарєв подав апеляцію й домігся відправлення справи на повторне слухання.
У вересні СБУ оголосила Максиму Зубарєву підозру у колабораційній діяльності (ч.2 ст.28 та ч.5 ст.111-1 ККУ). Слідство встановило, що Зубарєв брав участь в підготовці та організації проведення незаконного референдуму.

Останні новини
Схожі новини