На Запоріжжі СБУ повідомила про підозру безталанній акторці, яка перейшла на бік рф

Тепер їй загрожує довічне позбавлення волі

Опубликовано 28.07.2022 | 18:37

У Василівці загарбники призначили «виконуючою обов’язки голови адміністрації міста» безталанну акторку. Колаборантка добровільно перейшла на бік рф, передає прес-служба Запорізької обласної військової адміністрації.
За даними відомства, до свого призначення колаборантка мріяла про акторську кар’єру. Одного разу навіть була запрошена на участь у масовці в одному з українських серіалів, але успіху не мала.
Після провалу вона відкрила свою СТО, де теж справи йшли кепсько. А от після приходу «Zпасителів», запропонувала їм свої послуги.
На СТО колаборантка налагодила ремонт та фарбування військової техніки рф, забезпечувала постачання запасних частин до техніки. Щоб окупанти оцінили її старання дала вказівку працівниками наносити на пофарбовану військову техніку символ війська-агресора – літеру «Z».
Зараз вона сприяє рашистам у забезпеченні постачання будівельної техніки, із задіянням якої окупанти створили фортифікаційні споруди для протидії ЗСУ.
Однак, СБУ вже кваліфікувала її дії за ч. 2 ст. 111 «Державна зрада» КК України. Обвинувальний акт стосовно зрадниці скеровано до суду. Тепер псевдо голові адміністрації Василівки загрожує довічне позбавлення волі.
Нагадаємо, днями у Бердянську СБУ також повідомила про підозру зраднику, який перейшов на бік рф. Він погрожував місцевому населенню вбивством та насильством, деталі — ТУТ.

Останні новини
Схожі новини