На Запоріжжі російські загарбники роздавали автомобільні номери з відсилкою до Таврійської губернії

Така діяльність ворога — потужна інформаційно-психологічна операція, направлена на придушення спротиву місцевого населення окупованих територій

Опубликовано 13.05.2022 | 11:24

тематичне фото

На тимчасово окупованих територіях ворог намагається розмістити якомога більше знаків, що маркують території як власне російські. Це стосується різних сфер життєдіяльності: відновлення комуністичних пам’ятників, використання фальшивих символів тощо.
У Мелітополі російські окупанти роздавали номери для машин з зображенням гербу Запоріжжя зразку 1811 року, та написом — «TVR». Це є прямою відсилкою до Таврійської губернії, зазначають у військовій адміністрації.
Відзначимо, що росіяни розглядають «божевільну ідею» щодо відтворення Таврійської губернії. Про це в інтерв’ю НВ повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.
«Відтворення Таврійської губернії, яка існувала нетривалий час під час Російської імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини й навіть трохи Донецької області та Запоріжжя, з адміністративним центром у місті Сімферополь. Це та ідея, яку вони зараз проштовхують».

Останні новини
Схожі новини