На Запоріжжі рашисти звинуватили священика в «екстремізмі» й депортували 

Рашисти звинуватили священника в екстремізмі

Опубликовано 20.10.2022 | 11:35

Як би рашисти не імітували «демократію» правду не приховати. На тимчасово окупованих територіях рашисти виселяють «інодумців» з власних будинків, бо вони не підтримують дії загарбників, не знають російської мови чи не визнають підсумків псевдореферендуму. Днями російські загарбники виселили з власного будинку й депортували Святослава Пітерського, священника православної церкви України. Чоловіка примусово виселили з Мелітополя звинувативши в «екстремізмі», бо він не визнав підсумків фейкового референдуму.
«У своїх промовах він виправдовував тероризм та заперечував результати референдуму про возз’єднання з росією. 18 жовтня чоловік став першим, кого видворили за межі Запорізької області після проведення референдуму» — з таким трактуванням окупанти депортували святого отця.
Попри терор і тиск з боку окупантів, отець Святослав залишився вірним церкві та своїм моральним принципам: «Я прожив майже 74 роки з одним паспортом. Тепер, доживши до сивини, міняти його не хочу», – описав свою позицію Пітерський.

Останні новини
Схожі новини