На Запоріжжі рашисти знайшли «літературу нацистського змісту»

Загарбники разом з колаборантами зайнялися «денацифікацією» книг

Опубликовано 26.05.2022 | 11:04

Російські загарбники продовжують ганятися за «привидом» й вишукувати того, чого нема. Так, в мелітопольській дитячій бібліотеці «Мальвіна» знайшли «літературу нацистського змісту». Принаймні таку інформацію ширять загарбники. 
«Як доказ росіяни наводять відео. Але уважне око помітить, що літературою нацистського змісту вони вважають книги з історії України», — повідомляють у військовій адміністрації.
Місцеві телеграм-канали повідомляють, що загарбники разом з колаборантами зайнялися «денацифікацією» книг. Вилучають книги про «нацистів», щоб юні городяни могли читати лише правильну, на думку окупантів, літературу.
Очолив процес місцевий колаборант андрій бойка – колишній директор спортшколи №1, який дослужився в окупантів на посаді керівника департаменту культури та спорту. Нещодавно чоловік фотографувався на тлі українського прапора, а тепер каже, що історія того ж Голодомору, як і книга пам’яті українських солдатів, загиблих з 2014 року… була переписана Інститутом Національної пам’яті.
Нагадаємо, у Мелітополі загарбники спалюють українську літературу. Рашисти продовжують знищувати історичні будівлі в Україні. Тільки у Запорізькій області російські загарбники пошкодили близько 10 будівель.

Останні новини
Схожі новини