На Запоріжжі рашисти укріплюють позицію, а військову техніку ставлять у дворах шкіл й жилих кварталах: деталі

Рашисти за один тиждень перекинули чимало живої сили до району

Опубликовано 14.11.2022 | 11:06

Російські окупаційні війська перетворили Мелітополь і Мелітопольський район на суцільну військову базу. Минулого тижня рашисти зі сторони Херсона й Токмака до Мелітополя прибувають колони окупантів. По периметру міста будують укріплення та фортифікаційні споруди.
Як зазначив мер Мелітополя Іван Федоров, цивільним заборонили наближатись до місцевого аеродрому. До захоплених садочків, шкіл й будинків рашисти розселяють військових. Свою техніку орки ставлять у житлових кварталах. 
«У 22-у школу Мелітополя сьогодні завезли автобуси з днрівцями. У дворі навчального закладу розставили «Гради». У Кирилівці розселились у захоплених базах відпочинку, а в селище Шелюги заїхали прямо на танках, розселились у дитсадку і перекрили доступ до лісництва. У Приазовській, Нововасилівській та Олександрівській громадах зламують і займають порожні будинки», — зазначив Федоров. 
Мер Мелітополя зазначив, що в селі  Плодородне чимало «кадирівці». Вони всюди розвісили прапори зі своїм вождем. Крім того, у Михайлівці й Зарічному орки влаштовують обшуки. Загарбники обходять всі будинки й шукають чоловіків.
 

Останні новини
Схожі новини