На Запоріжжі рашисти створили крематорій для своїх солдатів

Про це повідомляє Кирило Недря, кіборг й тренер-інструктор Нацполіції

Опубликовано 02.08.2022 | 15:18

тематичне фото

В Токмаку рашисти спалюють своїх «двохсотих». Роблять це військові рф на захопленому підприємстві. Про це повідомляє Кирило Недря, кіборг й тренер-інструктор Нацполіції.
«Прямо зараз у Токмаку на одному підприємстві, яке займалося м‘ясо-костним борошном — вони палять своїх жмурків. Багато. Тих, хто зникне безвісти. А вчора (авт.: 29 липня) в одній ямі приблизно в тому ж районі, загорнули десятків сім. І вони зникнуть. А до того, поранених добивали під одним містечком у Херсонській області. І вони теж зникнуть…І цифра там буде скажена. Проте, її обов’язково зменшать і збрешуть. Бо це ж зниклі безвісти. Ті, що може є, а може і ні», — йдеться у повідомленні. 
Він також звернув увагу на те, що українці переважно дивляться на цифри ліквідованих рашистів. Втім ще є статистика «санітарних», тобто тих хто отримав серйозні поранення. Таких приблизно 80 тисяч.
«З тих санітарних втрат, далі житимуть (як це можна так назвати!) відсотків 20-ть… Інші — зіп’ються, зколяться чи зіштиряться, повісяться чи стрибнуть у вікно, а хтось смикане чеку гранати, чи натисне на гачок… Вони приречені…», — пише Недря.

Останні новини
Схожі новини