На Запоріжжі рашисти пропонують вчиняти над українськими вчителями розправу

В рашистів освітній процес під загрозою зриву

Опубликовано 11.08.2022 | 13:28

Окупаційна влада Мелітополя хоче розстрілювати вчителів, які відмовляються виходити на роботу під російським керівництвом. Про це у прямому етері радіо «Комсомольська правда» сказав представник окупантів Дмитро. За його словами, освітній процес під загрозою зриву, бо половина українських вчителів відмовилася виходити на роботу. Ці педагоги отримують гроші на карти «ПриватБанку» від уряду України з неокупованої території та з осені планують навчати дітей дистанційно за українськими програмами.
«Разовий внесок за те, що вони не вийдуть на роботу до москальських шкіл — тисяча доларів. І щомісяця вони отримують близько 200 тисяч з України», — заявив Дмитро.
Водночас ведучий сергій мардан запропонував непокірних викладачів, якщо не розстрілювати, то відібрати кредитні картки та «змусити їх зжерти», або їх можна виселити із квартир.
Дмитро також зазначив, що на початку окупації росіяни зіштовхнулися із саботажем на всіх рівнях. Так, керівник КП «Чистота» знищив електронні блоки управління. Їх неможливо відремонтувати, бо немає запчастин. Відомо, що чоловіку з родиною вдалось евакуюватися.

 

Останні новини
Схожі новини