На Запоріжжі рашисти прикриваються дітьми: подробиці

Попри намагання окупантів та їх поплічників, значна частина навчальних закладів так і не розпочала роботу в очному форматі

Опубликовано 05.09.2022 | 08:59

Рашисти ще у 2014 році показали, як вони вміють прикриватися дітьми та жінками. З початком повномасштабного вторгнення рашисти активно воюють з мирним населенням, а не з військовими. І от з настанням вересня рашисти в черговий раз показали свою «хоробрість». Шантажем та погрозами військові рф з колаборантами змусили батьків віддати своїх дітей до шкіл на тимчасово окупованих територіях.
Як і передбачалось, рашисти прикриваються дітьми. Так, в школі Орлянську (Василівський район) на 1-му поверсі проживає близько 70 окупантів. Водночас на 2-му поверсі навчаються діти, в тому числі першокласники, а у подвір’ї школи розміщена військова російська техніка противника, повідомляють у Генштабі. Подібна ситуація у більшості шкіл та дитячих садочках області.
Рашисти завезли російські підручники, а серед переліку предметів, які будуть викладати за роспрограмою не значиться українська мова, література та історія України, російська мова й література вказана як «рідна». На всіх окупованих територіях області росіяни погрожують батькам школярів, які відмовляються віддавати на навчання дітей у школи за російською програмою, позбавити батьківських прав.

Останні новини
Схожі новини