На Запоріжжі рашисти прицільним вогнем нищать цивільну інфраструктуру: подробиці

Про наслідки обстрілів рашистами розповіли в прес-службі ЗОВА

Опубликовано 24.07.2022 | 13:04

На Запоріжжі рашисти продовжують руйнувати прицільним вогнем цивільну інфраструктуру. Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Зокрема, станом на сьогодні внаслідок обстрілів окупантів у Запорізькій області без електропостачання залишились 21 280 абонентів у 79 населених пунктах.
Інформації щодо Василівського, Михайлівського, Бердянського, Приморського, Мелітопольського, Якимівського та Кам’янсько-Дніпровського районних відділень немає. Крім того, місцева окупаційна «влада» перешкоджає доступу українських спеціалістів до електромереж.
Без газопостачання наразі знаходиться 226 678 абонентів у 268 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів, зокрема й міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району.
Через активні обстріли та недопуск до місць пошкоджень з боку окупантів спеціалісти не можуть проводити аварійно-відновлювальні роботи.
Водопостачання зараз відсутнє у м. Гуляйполе та прилеглих селах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих селах Василівського району, а також у частині м. Пологи.

Останні новини
Схожі новини