На Запоріжжі рашисти поспіхом вивозять військову техніку з окупованого міста: подробиці (ВІДЕО)

Подробиці активного перекидання техніки розповів мер Мелітополя Іван Федоров

Опубликовано 15.07.2022 | 19:34

З тимчасово окупованого Мелітополя рашисти поспіхом вивозять військову техніку. Вони продовжують перекидати машини за місто в бік Кирилівки та Охримівки на берег Молочного лиману, передає «РІА Мелітополь».
За словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, після того, як ЗСУ розбили воєнні бази рашистів на аеродромі та в районі Мирного, окупанти злякались техніки, яку Україні передають західні партнери, та вирішили рятувати свою.
Крім того, як ми писали раніше, напередодні рашисти вивезли всю військову техніку з території мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти, куди звезли її раніше. Зокрема, за парканом ПТУ стояли понад 30 автобусів та декілька десятків білих джипів, БТР-ри та інша техніка, зараз там – одні муляжі.
Також мешканці Мелітополя повідомляють, що рашисти активізували перекидання техніки лише в останні два дні. Більше того, вони вже покинули приміщення комендатури, де до війни була розташована Мелітопольська райдержадміністрація.
Що у загарбників відбувається, поки що невідомо, проте вони потрохи виїжджають з міста, пересувають техніку та звільняють всі приміщення.

Останні новини
Схожі новини