На Запоріжжі рашисти планують прикриватися населенням як «живим щитом» перед контрнаступом ЗСУ

Звичайно у всьому рашисти звинуватили ЗСУ

Опубликовано 12.07.2022 | 21:32

Вдруге за добу рашисти влаштували провокацію у місті енергетиків. Звичайно загарбники у всьому звинуватили ЗСУ, які начеб-то вдень обстріляли житлові квартали з дронів-камікадзе. За словами мера міста Дмитра Орлова, вибухи лунали з промзони й ЗСУ до цього не мають жодного відношення. 
— Коли ЗСУ підуть в контрнаступ, Енергодар обов’язково про це дізнається. І це буде відбуватися не таким чином, як малюють зараз рашисти, — пише Орлов. — Найбільш вірогідна причина таких провокацій – максимально посіяти паніку серед місцевого населення й спровокувати людей до масового одночасного виїзду з міста.
Орлов зазначив, що це дозволить рашистам затримати на блокпосту у Василівці автівки на невизначений термін й прикриватися людьми, як «живим щитом» перед контрнаступом ЗСУ аби заблокувати просування та інтенсивність атаки наших військових. Мер просить енергодарців максимально утриматися від пересування вулицями міста. Не підходьте до вікон. Не підіймайте незнайомі предмети чи пакунки. Провокації можуть набувати різних форм.

Останні новини
Схожі новини