На Запоріжжі рашисти демонстративно депортували чоловіка

Псевдовлада уявила з себе Сталіна і хочуть повторити сценарій 1944 року

Опубликовано 10.08.2022 | 09:00

Пропагандисти продовжують знімати сюжети. Цього разу загарбники відводили з Запорізької області чоловіка, бо йому не подобався «руцький мір».
На російському державному телеканалі «РИА Новости» вийшов сюжет в якому чоловіки в камуфляжній формі й балаклавах на голові вриваються до приватного будинку чоловіка, кладуть його на підлогу, а після під руки виводять з будинку. Обличчя чоловіка неможливо розгледіти, бо він був у капюшоні.

Потім, на дорозі рашист зачитує псевдонаказ громадянину, на ім’я Іван Головєєнко.
«Вы осуществляли деятельность, направленную на воспрепятствование работе органов военно-гражданской администрации Запорожской области, а также по дискредитации органов российской федерации. В соответствии с указом, главы военно-гражданской администрации в мерах ответственности за совершение правонарушений посягающих на общественный порядок и общественную безопасность к вам применяется процедура принудительного выдворения за территорию Запорожской области», — каже рашист.
Після чого чоловік каже: «Есть» й з пакетом у руках йде пішки дорогою.

Важко однозначно сказати, це постановочне відео, чи насправді чоловіка по факту вигнали з його дому й міста, бо він не зрадів приходу російських загарбників. Можливо рашисти зняли зрежисований сюжет, адже раніше псевдогубернатор євген балицький видав «наказ», згідно з яким за порушення людей будуть депортувати за межі Запорізької області. Проукраїнських активістів планують «виселяти» на підконтрольну Україні територію. Навіть оприлюднили перелік «порушень».

Останні новини
Схожі новини