На Запоріжжі прифронтові громади почали отримувати дрова для опалення

Для потреб українців у холодну пору року надано субвенцію з державного бюджету на придбання деревини паливної для безоплатної видачі населенню територій, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, а також на компенсацію витрат, пов’язаних з доставкою деревини паливної населенню. Загалом на ці потреби, затребувані громадами, місцеві бюджети Запорізької області отримали 67,8 млн. грн.

Опубликовано 18.11.2022 | 17:46

111 кубічних метрів деревини отримали 37 домогосподарств Гуляйпільської міської громади. Про це повідомляють у Запорізькій ОВА. Варто зазначити, що згідно з законодавством одне домогосподарству може отримати дров максимум на 10 тис грн.
Предыдущий
1 из 6
Следующий

Відповідно до постанови КМУ №1139 українцям надано субвенцію з держбюджету на придбання деревини для безоплатної видачі людям, які мешкають на прилеглих до зони проведення воєнних чи бойових дій, а також на компенсацію витрат, пов’язаних з доставкою деревини населенню.
Нагадаємо, для отримання деревини необхідно написати заяву у довільній формі. Заява подається до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад особою особисто або її законним представником. Після розгляду заяви надається рішення про надання або відмову у наданні деревини за кошти субвенції.
Предыдущий
1 из 5
Следующий

Претендувати на таку допомогу можуть всі домогосподарства регіону, однак надаватиметься вона в першу чергу вразливим категоріям населення:
самотнім людям похилого віку (60+);
важкохворим;
особам з інвалідністю 1 та 2 групи;
багатодітним сім’ям;
самотнім опікунам дітей (тільки за наявності довідки);
вагітним жінкам, матерям, що виховують дитину віком до 2 років;
особам, які на час початку опалювального сезону не користувалися субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Останні новини
Схожі новини